ZOBACZ NASZE KURSY

Szkolimy ponad 30 000+ osób

Na platformie z kursami automatyki jest obecnie zarejestrowanych ponad 20 000 zadowolonych użytkowników. Z naszych kursów online korzystają osoby indywidualne oraz 1100+ firm z branży automatyki.

Autorzy kursów

Kursy w promocji

Firmy które nam zaufały

Opinie kursantów

Zweryfikowane opinie! Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy wykupili kurs. Opinie są gromadzone, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

 • Kamil Piegza
  Kamil Piegza

  Jak czytać schematy elektryczne w automatyce – VR – pełny kurs

  Kurs czytania schematów elektrycznych.

  Nie ma co jestem pod wielkim wrażeniem tego kursu przenieśliśmy się na inny poziom poznawania automatyki dzięki VR. Myślałem że już mnie nikt nie zaskoczy jeżeli chodzi o schematy elektryczne a tu fajnie merytorycznie i pełno zadań do przejścia i to się nazywa prawdziwa nauka.

  Gorąco polecam bo nawet jeśli to robisz od paru lat znajdziesz coś co zaskoczy i pomoże przy następnym odtworzeniem szafy elektrycznej.
 • Lukasz Okrasa

  Podstawy pneumatyki w praktyce – teoria i ćwiczenia w symulatorze

  Wykorzystałem w praktyce

  Szczerze powiem, że rzadko piszę opinie ale do napisania tej skłoniła mnie sytuacja w mojej pracy. Jeszcze nie przeszedłem całego kursu ale wiedzę z mini kursu miałem już okazję wykorzystać w praktyce. Chociaż od wielu lat pracuję jako elektryk to z pneumatyką miałem niewiele styczności. Od niedawna zajmuję się serwisem urządzeń przemysłowych do pralni. Dzisiaj przyszła kolej na składarkę, która do procesu wykorzystuje sprężone powietrze. Żeby nie rozwodzić się nad problemem to powiem tylko, że kilka informacji z tego kursu pomogło mi uporać się z problemem w kilka minut. Także wydane pieniądze już się zwróciły;)
 • Jakub Smardz

  Programowanie sterowników PLC Siemens S7-1200 i S7-1500 – język SCL w praktyce

  Programowanie PLC - SCL

  Jako uczestnik tego kursu, z chęcią dzielę się swoją opinią na temat tego szkolenia. Na chwilę obecną ukończyłem już dziesiąty moduł, co pozwala mi na podzielenie się swoim wrażeniem dotyczącym dotychczasowego przebiegu nauki. Mogę z pełnym przekonaniem polecić go innym. Najbardziej podobały mi się liczne praktyczne ćwiczenia, których dotychczas najwięcej posiadał moduł 10, pozwalając na zastosowanie wiedzy w praktyce. Prowadzący kurs prezentuje materiał w sposób merytoryczny i klarowny, co ułatwia zrozumienie nawet osobom bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu PLC.
 • Patryk Marchlewski

  Programowanie sterowników PLC Siemens S7-1200 i S7-1500 – język SCL w praktyce

  Praktyczny.

  Po 30% kursu bnyłem w stanie zrobić na inżynierkę pompę ciepła na S7 1200 w SCL. Jestem w połowie i przygotowuję się na magisterkę, gdzie mam zamiar przerobić w zakładzie w którym pracuje jako automatyk robota paletyzującego z 3 linii z S5 na s7 1500. Polecam kurs daje solidne podstawy. Można przećwiczyć w factory IO. Są przykłady automatyki instalacji jak nalewanie zbiorników itd. oraz typowo maszynowa automatyka np transporterów.
 • Zenon Warchoł
  Zenon Warchoł

  Podstawy automatyki w praktyce – urządzenia i systemy

  Nie zdobędziesz takiej wiedzy w szkole

  Po obejrzeniu kursu podstaw automatyki stwierdzam jedno - bardzo profesjonalny kurs. Chyba taki pierwszy kurs który przedstawia w sposób tematyczny podstawy automatyki. Po wykupieniu i obejrzeniu tego kursu uczestnik nie będzie miał tematów tabu z dziedziny automatyki i nie tylko. Wiem co piszę ponieważ jestem nauczycielem automatyki w szkole średniej. Proszę mi wierzyć, że nie zdobędziesz tak podanej wiedzy przez 5-lat w szkole jak na tym właśnie kursie. Po za tym wiele szkół nie posiada takich komponentów i przyrządów dydaktycznych. Wykładowcy prowadzą między innymi lekcje na żywo w Firmach o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Zobaczysz to wszystko w tym kursie. Prowadzący kurs mają ogromną wiedzę popartą działaniami praktycznymi.
  Wszystkie zagadnienia tematyczne związane z automatyką i nie tylko podają w sposób łopatologiczny a zarazem bardzo profesjonalny. Zachęcam przyszłych, obecnych automatyków jak i szkół do wykupienia tego kursu. Warto zainwestować w ten kurs. Jest to naprawdę nieduża suma która zwróci się z ogromną nawiązką w przyszłości. Pozdrawiam; Zenon Warchoł
 • Łukasz Fras

  Podstawy automatyki w praktyce – urządzenia i systemy

  Bardzo przydatne i łatwo przyswajalne

  Coś co nieraz w książkach lub przez nauczycieli w szkole/uczelni jest wykładane w sposób nie zawsze zrozumiały, często zawiły, bez konsekwencji oraz w mało przyswajalny sposób, tak w przypadku tego kursu online wszystkie powyższe zarzuty nie mają miejsca, dzięki czemu nauka dla mnie stała się przyjemnością. Na szczególne wyróżnienie zasługują sami eksperci prowadzący poszczególne moduły. Mówią w sposób spokojny, niechaotyczny, nie gubią się we własnych wypowiedziach, co sprawia, że wiedza jest przyswajalna, zrozumiała i nie budzi wątpliwości. Przydatne są materiały dodatkowe w formie linków do innych stron internetowych pozwalających zgłębić pozyskaną wiedzę. Sama koncepcja podzielenia materiału na moduły pozwala stopniowo zapoznawać się z automatyką i tworzy pewien porządek w całym materiale przez co kursant zapoznając się z kolejnymi modułami jest przygotowany do nich o wiedzę z modułów poprzednich. Myślę, że cały kurs jest wart zainwestowanych pieniędzy, wszystko w jednym miejscu, przejrzyście i w dowolnym momencie. Bardzo polecam.
 • Kamil

  Falowniki #1 Kurs podstawowy o przemiennikach częstotliwości

  Zrozumiały i praktyczny

  Kurs ukończyłem na razie w 39%, już niejednokrotnie wykorzystywałem nabytą wiedze. Zjawiska, które były opisywane w peryferiach falowników, dały mi do myślenia (można powiedzieć nakierowało) podczas notorycznie występujących błędów na instalacji.

  Serdecznie polecam kurs jest przekazywany w prosty i zrozumiały sposób.
 • Mateusz Roś
  Mateusz Roś

  Jak czytać schematy elektryczne w automatyce – VR – pełny kurs

  Panowie i Panie czapki z głów, iautomatyka.pl znów to zrobiła.

  Mega wartościowa wiedza, kurs przemyślany, dobrze uporządkowany, zagadnienia wytłumaczone w sposób zrozumiały. Dzięki zastosowaniu VR schematy i zawartość szafy można analizować jak na prawdziwym obiekcie z bardziej doświadczonym kolegą. Jednak Marcin ma w kursie magiczną moc której nie mają elektrycy i automatycy na obiekcie... :) w każdym momencie można mu wcisnąć spacje albo przewinąć lekcje od początku. Rewelacja, na tacy masz podaną wiedzę, której wyszukanie w necie zajęło by pewnie kilka miesięcy. W tym kursie nie ma sieczki, pustej gadaniny, jest sama staranie wyselekcjonowana i spójnie przekazana wiedza. Powodzenia iautomatyka.pl! Robicie świetną robotę.
 • Masz pytania?

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania o kursy online, to serdecznie zapraszam do kontaktu! 

  • kontakt@kursyautomatyki.pl
  • tel. 737 707 078

  Wszystkiego, co najlepsze!
  Patryk Dłuski

  Zobacz listę kursów w promocji