Newsy, Promocje

Rozdajemy płatne kursy za recenzje minikursów – akcja 8-12 listopada 2021

 


Podsumowanie konkursu 8-12 listopada 2021:

  • Napisaliście aż 80 recenzji na temat naszych kursów! WOW!
  • Wybór zwycięzców nie był łatwy.
  • Wyłoniłem 3 najciekawsze wg. mnie recenzje.
  • 2 recenzję wyróżniłem.
  • Każdy w sumie coś wygrał! Do komentujących: sprawdźcie e-maile 🙂 

Zwycięzcy:

Konrad o minikursie SeeElectrical:

Nigdy nie miałem do czynienia z rysowaniem schematów elektrycznych. Oglądając mini kurs p.Agata w bardzo łatwy i przystępny sposób wprowadza kompletnego laika w świat SEE Electrical. Potrafi zachęcić słuchacza do skorzystania z pełnej wersji jak również nauka rysowania wydaje się banalnie prosta. Widać, że robi to osoba z pasją i zaangażowaniem. Śmiało polecam każdemu.

 

Grzegorz o minikursie Serwomechanizmy

Jest to kurs typu wiedza w pigułce. Od takiego kursu trzeba zacząć zabierając się za projekt z serwonapędami. Osobiście mam na swoim koncie kilka konstrukcji z serwonapędami, w tym również firmy Mitsubishi, a jednak poszerzyłem tu swoją wiedzę. Kurs jest jednak na tyle ogólny, że podstawowe rzeczy znajdą zastosowanie w sytuacji gdy zastanawiamy się nad rodzajem napędu do naszego projektu. Sama tematyka serwonapędów jest rozległa i jak widzę, autor rozwija ją w pełnej, płatnej części kursu.
Do pełnej wersji kursu chętnie sięgnę, jeśli moje wyzwania zawodowe sprowadzą mnie w obszar napędów, czyli: zadawania obrotów, zadawania momentu, pozycjonowania, zadawania ruchów itp.

 

Błażej o pełnym kursie Falowniki #1

Do udziału w kursie zachęcił mnie wywiad z Panem Dawidem, który jakiś czas temu pojawił się na stronie iAutomatyka.
Ukończyłem kurs Falowniki#1 i rozpoczynam właśnie Falowniki#2.
W kursie prowadzący przekazuje bardzo solidną dawkę wiedzy – od informacji o podziale, budowie i działaniu silników, przez budowę przemiennika częstotliwości aż po konfigurację i przykłady jego wykorzystania(z uwzględnieniem funkcji bezpieczeństwa).
Poza czystą wiedzą w lekcje wplecione jest wiele ciekawostek i informacji, których nie wyczytamy w Internecie.
Kurs poza samymi lekcjami zawiera wiele materiałów dodatkowych(np. webinary).
Bardzo fajne jest to, że kurs(prowadzony na sprzęcie firmy ANIRO) nie jest jakąś reklamówką producenta falowników – wiedza z kursu przyda się podczas pracy z przemiennikami częstotliwości innych marek.
W jednej z lekcji Pan Dawid przedstawia checklistę konfiguracji falowników.
Podsumowując – kurs przygotowuje osoby początkujące do pracy z falownikami od A do Z, natomiast dla zaawansowanych uczestników stanowi uzupełnienie posiadanej wiedzy.
Jeżeli ktoś bał się podjąć pracy z falownikami, to już nie musi 🙂

 

Wyróżnienia:

Marcin o minikursie Serwomechanizmy

Ktoś mądry powiedział że “Jeśli nie opanujesz podstaw, niczego nie opanujesz”.
Fantastyczny kurs dla osób rozpoczynających swoją przygodę z automatyką, utrzymaniem ruchu, diagnostyką maszyn, a także dla hobbystów.
Chociaż sam, nie projektuję takich układów, to sama wiedza na temat tego jak to działa, pozwoliła mi na dużo lepszy kontakt z serwisami maszyn, którymi się opiekuję.
Przynajmniej wiem o czym do mnie rozmawiają 🙂
Wiedza w kursie przekazana maksymalnie rzeczowo i prosto.
Oby jak najwięcej takich kursów 🙂

 

Michał o kursie PLC Siemens w SCL

Długo się wahałem nad zakupieniem kursu o którym Panowie reklamują w wywiadzie, lecz ostatecznie nie żałuję. Mogę podsumować go w trzech słowach, mianowicie : praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! W mojej drodze samorozwoju przeszedłem przez wiele kursów czy to płatnych czy darmowych, często spotykałem się z rozczarowaniem ale tutaj niemamowy o rozczarowaniu. Czas jest wykorzystany w 100% aby kursant nauczył się czegoś co później może zastosować w swoich programach, a jest tego naprawdę dużo. Nawet teoria przedstawiana w filmach jest na podstawie naprawdę przejrzystych i klarownych przykładów praktycznych!, co nie jest w cale tak często spotykane w kursach online. Również dodatkowe zadania które kursant powinien wykonać bardzo mobilizują i motywują do dalszej samorealizacji. Jeśli ktoś zadał by mi pytanie czy żałuję zakupu, moja odpowiedź brzmi zakupiłbym ten kurs jeszcze raz gdybym musiał, ponieważ jest to jeden z cenniejszych materiałów jakie przerabiałem. Pozdrawiam student Automatyki i Robotyki 🙂

 

Do wszystkich uczestników konkursu i zwycięzców: sprawdźcie e-maile, wysłałem nagrody i bonusy 🙂