Ten kurs to zupełnie nowa produkcja z 2021 roku powstała we współpracy dwóch znanych automatyków Tomasza Gilewskiego i Marcina Faszczewskiego.

Kurs będzie bardzo praktyczny, zaczniemy od totalnych podstaw i elementarnych zagadnień programowania w TIA Portal, przerobimy kilka przykładów i funkcji. Następnie uruchomimy wirtualną fabrykę Factory IO oraz symulator PLCSIM, abyś kurs mógł przejść w 100% bez sterownika PLC. Na końcu czekają Cię poważne lekcje, gdzie Tomasz programuje linię produkcyjną i zdradza swoje wszystkie dobre praktyki programowania. Po tym kursie będziesz mógł zacząć programować sterowniki PLC… i to porządnie.

Najnowsze opinie kursantów:


Kurs prowadzony jest w sposób przemyślany, od początku do końca. Prowadzący nie zostawia kursanta z brakiem informacji “na inny poziom zaawansowania” – wszystko o czym wspomina wyjaśnia. Szczerze polecam.

Ryncewicz Dominik ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs prowadzi kursanta za rękę przez wszystkie etapy, od pobrania i zainstalowania potrzebnego oprogramowania, aż do napisania programu i wgrania go do sterownika. Prowadzący widać, że ma dużą wiedzę i doświadczenia, zadania skrojone pod przyszłe wyzwania w pracy – mega mega mega!

Sebastian Kędziora ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs idealny by rozszerzyć swoje kompetencje oraz dodać pozycję do swojego CV. Programowanie bez potrzeby kupna sterownika oraz z podglądem w wirtualnej fabryce jest idealnym rozwiązaniem jako nauka w domu. Prowadzący kurs tłumaczy wszystko po kolei oraz w zrozumiały sposób. Można odczuć, że jest odpowiednią oraz kompetentną osobą. Nie tylko uczy programowania ale również poleca optymalne rozwiązania stosowane w programowaniu PLC.

Oskar Drzyzga ⭐⭐⭐⭐⭐


Ten kurs jest idealny dla kogoś kto chce podnieść lub rozszerzyć swoje kwalifikacje a jest bardzo zajęty dotychczasową pracą. Możliwe jest dopasowanie czasu wolnego do zajęć które wykonujesz w tempie odpowiednim dla ciebie. Zakres wiedzy praktycznej i teoretycznej jak na kurs podstawowy jest spory. Polecam wszystkim!

January Śnieżek ⭐⭐⭐⭐⭐

Kurs zaczyna się od uniwersalnych porad związanych z czytaniem schematów elektrycznych. Następnie, Agata stopniowo wprowadzi Cię w zagadnienia związane z wykorzystaniem oprogramowania podczas tworzenia kompletnej dokumentacji elektrycznej. Poznasz najczęściej wykorzystywane funkcje umożliwiające rysowanie schematów i tworzenia zestawień, a także funkcje wspomagające projektowanie. Dzięki temu w krótkim czasie możesz posiąść wiedzę nie tylko o tym jak rysować czytelne i profesjonalne schematy, ale również jak to robić w sposób szybki i sprawny!

Najnowsze opinie kursantów:


Jest ok.

Zbysiu ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam

Przemysław Krzeszewski ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs w roli przypomnienia lub poznania podstaw czytania i projektowania schematów jak najbardziej na plus , prowadząca tłumaczy wszystko w sposób przejrzysty .

Szulc ⭐⭐⭐⭐⭐


Bardzo dobry kurs. Pokazuje na konkretnych przykładach i nie ma zbędnego gadania o niczym.

Paweł Woźniak ⭐⭐⭐⭐⭐


Myślę , że jest to bardzo fajny kurs zarówno od strony teoretycznej , jak i praktycznej. Podzielony sensownie na moduły , materiał prezentowany w zrozumiały sposób. Polecam

Patryk Paras ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs jest ok. Bardziej potrzebny mi był by nabrać ogłady z czytaniem rysunku/utrwalenia wiedzy odnośnie symboli itp. To zawsze pomaga. Polecam.

Rafał Popielski ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam wszystko dokładnie wytłumaczone

Jaqb922 ⭐⭐⭐⭐⭐

To pierwsza część kursu wideo o przemiennikach częstotliwości. Celem tego kursu jest wprowadzenie kursantów w świat techniki napędowej. Z jednej strony popularny “falownik” jest prostym urządzeniem, które pełni bardzo ważne zadanie w układzie napędowym. Z drugiej strony musi być on poprawnie skonfigurowany, aby wykonywał postawione przed nim zadania. Dawid Wróblewski prezentuje uniwersalne podstawy i parametryzację, w części praktycznej używa przemienników częstotliwości firmy LS (dystrybucji ANIRO).

Cel kursu: kursant będzie umiał samodzielnie wdrożyć podstawowy układ napędowy na podstawie przemiennika częstotliwości.

Najnowsze opinie kursantów:


Wszystko świetnie wytłumaczone i w prosty sposób do zrozumienia. Polecam osoby które jak ja zastanawiały się nad kursem

Mariusz Bęczkowski ⭐⭐⭐⭐⭐


Fachowe podejście prowadzącego. Skondensowana dawka praktycznej wiedzy, która przyda się w pracy. Gorąco polecam dla każdego kto chce rozwinąć swoją wiedze na temat napędów

Daniel Donorowicz ⭐⭐⭐⭐⭐


Naprawdę Spoko jak na szkolenie online to polecam

Jaroslaw ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam z całego serca! Cieszę się że powstają takie portale jak iAutomatyka i pomagają w rozwoju, a co więcej są tacy ludzie jak Dawid i potrafią podzielić się wiedzą w przystępny sposób. Aż szkoda że nie ma takich wykładowców na studiach.

Emil Sikora ⭐⭐⭐⭐⭐


Dlugo szukalem jakis ksiazek odnosnie falownikow, znalazlem tylko akademickie. Tutaj Dawid przedstawil spora dawke wiedzy lopatologicznie.
Zdecydowanie polecam.

Marek ⭐⭐⭐⭐⭐

Jest to druga część kursu wideo o tak zwanych falownikach, a mówiąc poprawniej przemiennikach częstotliwości. W pierwszej części kursu wyłożono niezbędną teorię. W tej części wszystkie poruszane teoretyczne zagadnienia są prezentowane w sposób praktyczny.

Ten kurs przeprowadzi cię od samego początku, od wyjęcia falownika z pudełka, przez omówienie budowy i działania, podstawową parametryzację aż do wyborów odpowiednich algorytmów sterowania, sposobu oszczędzania pieniędzy przez użycie przemienników częstotliwości i przykłady sterowania w aplikacjach z pompą/wentylatorem, a także wieloma silnikami za pomocą jednego falownika.

W dalszej części kursu spotkasz przełożenie działania falowników i softstarterów na prawdziwym obciążeniu. Przygotowaliśmy stanowisko badawcze i przeprowadzamy tam badania i testy, popełniamy błędy, a następnie tłumaczymy jak z tego wybrnąć. Wywołujemy błędy na falownikach i tłumaczymy jak sobie z tym poradzić. Wiedza zawarta w tym kursie jest niespotykana nigdzie indziej, poparta 10-letnim doświadczeniem prowadzącego!

Najnowsze opinie kursantów:


Rzetelny i konkretny kurs.

crakiet ⭐⭐⭐⭐⭐


szkolenia są naprawdę super, polecam

Sebastian Nowicki ⭐⭐⭐⭐⭐


Mam pytanie, kiedy kolejny kurs z Dawidem? Po takim kursie powiem jedno, kolejny biorę w ciemno!

pitrow ⭐⭐⭐⭐⭐


Miałem spore wątpliwości przed zakupem, nie wiedziałem czy kurs jest warty tej ceny. Komentarzy ogólnie nie daje, ale w tym wypadku jest konieczny, ponieważ kurs rozwiał moje wątpliwości. Cena? Za taką wiedzę (a doświadczenia już troszkę mam) zapłaciłbym 2 jak nie 3 razy więcej. Dowiedziałem się sporo wartościowych rzeczy, widać Dawid zjadł zęby i jest świetnym praktykiem. Dzięki i do następnego kursu.

Grzesiek72 ⭐⭐⭐⭐⭐


Same mięcho, jestem w lekkim pozytywnym szoku z tak merytorycznej i praktycznej wiedzy jaką przekazał Pan Dawid. A ponoć jeszcze nie ma całego dodanego materiału! Na dniach mają się pojawić dodatkowe lekcje z kompletnie inną aplikacją 😀 Nie mogę się doczekać! Kawał dobrej roboty 🙂

Krzysztof-UR ⭐⭐⭐⭐⭐

Kolejny kurs autorstwa sławnego eksperta Dawida Wróblewskiego. Tym razem w serii kursów o napędach przygotowaliśmy kurs o miękkim rozruchu silników za pomocą softstarterów. Kurs Online rozpoczyna się od podstaw techniki napędowej, kolejne moduły to wykłady, w których Dawid wnikliwie opowiada o softstarterach.  Przechodząc kurs razem z nim, w zaczniesz rozumieć coraz więcej, aby przyswoić zagadnienia zaawansowane takie jak odkształcenia prądu THDI, czy dyrektywa EMC. Na końcu czekają Cię moduły praktyczne, w których przyszykowaliśmy pokazy rozruchów silnika pod obciążeniem na pięciu różnych softstarterach (Danfoss, Siemens, ABB, Emotron i Carlo Gavazzi). Jest to swego rodzaju zebranie całej wiedzy teoretycznej z pierwszej części kursu i przełożenie tego na praktykę. Wszystko w jednym kursie! Po prostu softstartery w pigułce.

Najnowsze opinie kursantów:


Polecam!

Mateusz Jabłonka ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs poprawny, jednak moim zdaniem lekcje są za krótkie, przez co dany temat jest omówiony zbyt pobieżnie. Mam wrażenie, że prowadzący chciałby się rozwinąć, ale długość nagrania go ogranicza, lub rozwinął się bardziej, a nagranie zostało zbyt mocno pocięte.

kr_gr ⭐⭐⭐⭐⭐


Bardzo dobry kurs. Pokazuje nie tylko kwestie programowania ale też “mechanikę” instalacji elektrycznej czyli jak podłączać obwody itp. Oby tak dalej.

Michał Borkowy ⭐⭐⭐⭐⭐


W łatwy i przejrzysty sposób jest przekazywana wiedza.

Dariusz Rzepka ⭐⭐⭐⭐⭐


Elegancko

Bartek13579-97 ⭐⭐⭐⭐⭐


Gorąco POLECAM!!

Michał Pałubicki ⭐⭐⭐⭐⭐


Super idealny kurs na start zeby rozpocząć przygode z programowaniem plc

Siwecki ⭐⭐⭐⭐⭐