Ten kurs to zupełnie nowa produkcja z 2021 roku powstała we współpracy dwóch znanych automatyków Tomasza Gilewskiego i Marcina Faszczewskiego.

Kurs będzie bardzo praktyczny, zaczniemy od totalnych podstaw i elementarnych zagadnień programowania w TIA Portal, przerobimy kilka przykładów i funkcji. Następnie uruchomimy wirtualną fabrykę Factory IO oraz symulator PLCSIM, abyś kurs mógł przejść w 100% bez sterownika PLC. Na końcu czekają Cię poważne lekcje, gdzie Tomasz programuje linię produkcyjną i zdradza swoje wszystkie dobre praktyki programowania. Po tym kursie będziesz mógł zacząć programować sterowniki PLC… i to porządnie.

Najnowsze opinie kursantów:


Ten kurs jest idealny dla kogoś kto chce podnieść lub rozszerzyć swoje kwalifikacje a jest bardzo zajęty dotychczasową pracą. Możliwe jest dopasowanie czasu wolnego do zajęć które wykonujesz w tempie odpowiednim dla ciebie. Zakres wiedzy praktycznej i teoretycznej jak na kurs podstawowy jest spory. Polecam wszystkim!

January Śnieżek ⭐⭐⭐⭐⭐


Świetny kurs dla początkujących ale również dla tych bardziej doświadczonych, którzy chcą poznać ciekawe porady. Pomimo że na studiach miałem kilka przedmiotów odnośnie programowania PLC to dopiero tutaj poznałem praktyczne i pożyteczne porady jak pisać kod w SCL. Niewątpliwym atutem jest praktyka. Nie ma czystej teorii i pisania kodu “na sucho”. Można przetestować swój program i nauczyć się jak unikać błędów. Polecam każdemu.

Kacper Stachura ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs jest prowadzony w bardzo przystępny sposób, wszystko porządnie wytłumaczone na filmikach. Nawet jeśli ktoś jest totalnym laikiem bez problemu może przytąpic do kursu. Pomimo, że jestem na kierunku Automatyka i Robotyka to utrwalam sobie podstawową wiedzę, a ponad to dowiaduje się takich tipów jak np dobre nazewnictwo zmiennych. Kurs też jest pełen praktycznych zadań do realizacji. Polecam z ręka na sercu.

Mateusz Schab ⭐⭐⭐⭐⭐


Z kursu można się wiele nauczyć i nie ma co nad tym dywagować. Cena za ten kurs jest na pewno bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych kursów, za które trzeba byłoby wyłożyć kilka razy więcej. Mam nadzieję że w przyszłości pojawią się inne równie interesujące i ciekawe kursy (może HMI lub napędy). Polecam każdemu rozpoczynającemu przygodę z programowaniem PLC 🙂

Michał Szurkiewicz ⭐⭐⭐⭐⭐

Kurs zaczyna się od uniwersalnych porad związanych z czytaniem schematów elektrycznych. Następnie, Agata stopniowo wprowadzi Cię w zagadnienia związane z wykorzystaniem oprogramowania podczas tworzenia kompletnej dokumentacji elektrycznej. Poznasz najczęściej wykorzystywane funkcje umożliwiające rysowanie schematów i tworzenia zestawień, a także funkcje wspomagające projektowanie. Dzięki temu w krótkim czasie możesz posiąść wiedzę nie tylko o tym jak rysować czytelne i profesjonalne schematy, ale również jak to robić w sposób szybki i sprawny!

Najnowsze opinie kursantów:


Myślę , że jest to bardzo fajny kurs zarówno od strony teoretycznej , jak i praktycznej. Podzielony sensownie na moduły , materiał prezentowany w zrozumiały sposób. Polecam

Patryk Paras ⭐⭐⭐⭐⭐


Kurs jest ok. Bardziej potrzebny mi był by nabrać ogłady z czytaniem rysunku/utrwalenia wiedzy odnośnie symboli itp. To zawsze pomaga. Polecam.

Rafał Popielski ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam wszystko dokładnie wytłumaczone

Jaqb922 ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam, odpowiedni kurs dla projektantów i monterów szaf sterowniczych. Odpowiedni kurs do uzupełnienia wiedzy.

Dariusz Banasik ⭐⭐⭐⭐⭐


Szkolnie oprócz uczenia rysowania, uczy/przypomina o symbolach oraz czytaniu schematów. Kurs jest tak naprawdę dla każdego, nawet dla kogoś kto nigdy nie trzymał i nie czytał schematów elektrycznych. Polecam w 1000%

Sebastian Nowicki ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam

Tobiasz Stolarski ⭐⭐⭐⭐⭐


Dlugo szukalem wlasnie takiego kursu odnosnie rysowania/czytania schematow. Naprawde nie zaluje, czasu i pieniedzy poswieconych na ten kurs. Polecam.

Marek ⭐⭐⭐⭐⭐

To pierwsza część kursu wideo o przemiennikach częstotliwości. Celem tego kursu jest wprowadzenie kursantów w świat techniki napędowej. Z jednej strony popularny “falownik” jest prostym urządzeniem, które pełni bardzo ważne zadanie w układzie napędowym. Z drugiej strony musi być on poprawnie skonfigurowany, aby wykonywał postawione przed nim zadania. Dawid Wróblewski prezentuje uniwersalne podstawy i parametryzację, w części praktycznej używa przemienników częstotliwości firmy LS (dystrybucji ANIRO).

Cel kursu: kursant będzie umiał samodzielnie wdrożyć podstawowy układ napędowy na podstawie przemiennika częstotliwości.

Najnowsze opinie kursantów:


Wszystko świetnie wytłumaczone i w prosty sposób do zrozumienia. Polecam osoby które jak ja zastanawiały się nad kursem

Mariusz Bęczkowski ⭐⭐⭐⭐⭐


Fachowe podejście prowadzącego. Skondensowana dawka praktycznej wiedzy, która przyda się w pracy. Gorąco polecam dla każdego kto chce rozwinąć swoją wiedze na temat napędów

Daniel Donorowicz ⭐⭐⭐⭐⭐


Naprawdę Spoko jak na szkolenie online to polecam

Jaroslaw ⭐⭐⭐⭐⭐


Polecam z całego serca! Cieszę się że powstają takie portale jak iAutomatyka i pomagają w rozwoju, a co więcej są tacy ludzie jak Dawid i potrafią podzielić się wiedzą w przystępny sposób. Aż szkoda że nie ma takich wykładowców na studiach.

Emil Sikora ⭐⭐⭐⭐⭐


Dlugo szukalem jakis ksiazek odnosnie falownikow, znalazlem tylko akademickie. Tutaj Dawid przedstawil spora dawke wiedzy lopatologicznie.
Zdecydowanie polecam.

Marek ⭐⭐⭐⭐⭐

Jest to druga część kursu wideo o tak zwanych falownikach, a mówiąc poprawniej przemiennikach częstotliwości. W pierwszej części kursu wyłożono niezbędną teorię. W tej części wszystkie poruszane teoretyczne zagadnienia są prezentowane w sposób praktyczny.

Ten kurs przeprowadzi cię od samego początku, od wyjęcia falownika z pudełka, przez omówienie budowy i działania, podstawową parametryzację aż do wyborów odpowiednich algorytmów sterowania, sposobu oszczędzania pieniędzy przez użycie przemienników częstotliwości i przykłady sterowania w aplikacjach z pompą/wentylatorem, a także wieloma silnikami za pomocą jednego falownika.

W dalszej części kursu spotkasz przełożenie działania falowników i softstarterów na prawdziwym obciążeniu. Przygotowaliśmy stanowisko badawcze i przeprowadzamy tam badania i testy, popełniamy błędy, a następnie tłumaczymy jak z tego wybrnąć. Wywołujemy błędy na falownikach i tłumaczymy jak sobie z tym poradzić. Wiedza zawarta w tym kursie jest niespotykana nigdzie indziej, poparta 10-letnim doświadczeniem prowadzącego!

Najnowsze opinie kursantów:


Rzetelny i konkretny kurs.

crakiet ⭐⭐⭐⭐⭐


szkolenia są naprawdę super, polecam

Sebastian Nowicki ⭐⭐⭐⭐⭐


Mam pytanie, kiedy kolejny kurs z Dawidem? Po takim kursie powiem jedno, kolejny biorę w ciemno!

pitrow ⭐⭐⭐⭐⭐


Miałem spore wątpliwości przed zakupem, nie wiedziałem czy kurs jest warty tej ceny. Komentarzy ogólnie nie daje, ale w tym wypadku jest konieczny, ponieważ kurs rozwiał moje wątpliwości. Cena? Za taką wiedzę (a doświadczenia już troszkę mam) zapłaciłbym 2 jak nie 3 razy więcej. Dowiedziałem się sporo wartościowych rzeczy, widać Dawid zjadł zęby i jest świetnym praktykiem. Dzięki i do następnego kursu.

Grzesiek72 ⭐⭐⭐⭐⭐


Same mięcho, jestem w lekkim pozytywnym szoku z tak merytorycznej i praktycznej wiedzy jaką przekazał Pan Dawid. A ponoć jeszcze nie ma całego dodanego materiału! Na dniach mają się pojawić dodatkowe lekcje z kompletnie inną aplikacją 😀 Nie mogę się doczekać! Kawał dobrej roboty 🙂

Krzysztof-UR ⭐⭐⭐⭐⭐

Kolejny kurs autorstwa sławnego eksperta Dawida Wróblewskiego. Tym razem w serii kursów o napędach przygotowaliśmy kurs o miękkim rozruchu silników za pomocą softstarterów. Kurs Online rozpoczyna się od podstaw techniki napędowej, kolejne moduły to wykłady, w których Dawid wnikliwie opowiada o softstarterach.  Przechodząc kurs razem z nim, w zaczniesz rozumieć coraz więcej, aby przyswoić zagadnienia zaawansowane takie jak odkształcenia prądu THDI, czy dyrektywa EMC. Na końcu czekają Cię moduły praktyczne, w których przyszykowaliśmy pokazy rozruchów silnika pod obciążeniem na pięciu różnych softstarterach (Danfoss, Siemens, ABB, Emotron i Carlo Gavazzi). Jest to swego rodzaju zebranie całej wiedzy teoretycznej z pierwszej części kursu i przełożenie tego na praktykę. Wszystko w jednym kursie! Po prostu softstartery w pigułce.

Najnowsze opinie kursantów:


W łatwy i przejrzysty sposób jest przekazywana wiedza.

Dariusz Rzepka ⭐⭐⭐⭐⭐


Elegancko

Bartek13579-97 ⭐⭐⭐⭐⭐


Gorąco POLECAM!!

Michał Pałubicki ⭐⭐⭐⭐⭐


Super idealny kurs na start zeby rozpocząć przygode z programowaniem plc

Siwecki ⭐⭐⭐⭐⭐


Bardzo przejrzyście i jasno, od podstaw jak najbardziej

Antoni Mech ⭐⭐⭐⭐⭐


Bardzo dobrze technicznie wyjaśnia prezentacja jak należy łączyć zailacz ze sterownikiem oraz wejścia i wyjścia

Tomaszow Lubelski ⭐⭐⭐⭐⭐


Mimo że znałem prawie wszystkie funkcje zawarte w kursie, to dowiedziałem sie bardzo dużo ciekawostek o których nie miałem pojęcia . Gorąco POLECAM!!

Rebacz Jakub ⭐⭐⭐⭐⭐