KURSY ONLINE O PRZEMIENNIKACH CZĘSTOTLIWOŚCI

Szanowni Państwo!

Niezmiernie jest mi miło, zaprosić Was ponownie do udziału w kursach online o napędach przemysłowych. Znajdziecie tam skompresowaną, ponad 10-letnią wiedzę popartą moim doświadczeniem. Do kursów można przystąpić pojedynczo lub w pakietach. Wtedy cena wychodzi jeszcze korzystniej.

 • Ponad 250 lekcji Video. 
 • Certyfikaty do każdego kursu. 
 • Doradztwo techniczne z napędów. 

Zapraszam do zapisów!
Dawid Wróblewski – DWI Motion

Kursy w promocji

Firmy które nam zaufały

Przykładowe lekcje

Jak powstaje prąd wyjściowy w falowniku 7:55

Falowniki 1

Pełna lista parametrów do aplikacji pompa - sterowanie 13:32

Falowniki 2

Sterowanie wektorowe przy niskiej częstotliwości 4:44

Falowniki 2

Rozruch silnika z różnym obciążenie. Dobór nastaw i testy softstartera 21:21

Softstartery

Opinie kursantów

Zweryfikowane opinie! Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy wykupili kurs. Opinie są gromadzone, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

 • Błażej Trybek

  Mini recenzja

  Do udziału w kursie zachęcił mnie wywiad z Panem Dawidem, który jakiś czas temu pojawił się na stronie iAutomatyka.
  Ukończyłem kurs Falowniki#1 i rozpoczynam właśnie Falowniki#2.
  W kursie prowadzący przekazuje bardzo solidną dawkę wiedzy - od informacji o podziale, budowie i działaniu silników, przez budowę przemiennika częstotliwości aż po konfigurację i przykłady jego wykorzystania(z uwzględnieniem funkcji bezpieczeństwa).
  Poza czystą wiedzą w lekcje wplecione jest wiele ciekawostek i informacji, których nie wyczytamy w Internecie.
  Kurs poza samymi lekcjami zawiera wiele materiałów dodatkowych(np. webinary).
  Bardzo fajne jest to, że kurs(prowadzony na sprzęcie firmy ANIRO) nie jest jakąś reklamówką producenta falowników - wiedza z kursu przyda się podczas pracy z przemiennikami częstotliwości innych marek.
  W jednej z lekcji Pan Dawid przedstawia checklistę konfiguracji falowników.
  Podsumowując - kurs przygotowuje osoby początkujące do pracy z falownikami od A do Z, natomiast dla zaawansowanych uczestników stanowi uzupełnienie posiadanej wiedzy.
  Jeżeli ktoś bał się podjąć pracy z falownikami, to już nie musi :)
 • Sebastian Nowicki

  Polecam

  Polecenie szkolenia z falowników prowadzonego przez Dawida to mało powiedziane, materiał został przedstawiony w bardzo przystępny sposób również z prezentacją na przykładach. Nie jest to sucha teoria przedstawiona z instrukcji przemiennika, tylko dobrze przygotowane szkolenie z pełną prezentacją. Szkolenie nadaje się dla osób które nigdy nie miały styczności z przemiennikami, czy nawet dla osób które już coś liznęły w ty temacie. Ja spędziłem świetny czas przy szkoleniu z Dawidem, oraz bardzo dużo się nauczyłem. Nie ma co się zastanawiać tylko zapisujcie się na szkolenie, bo na pewno się nie zawiedziecie. Pozdrawiam
 • Daniel Donorowicz

  Polecam!

  Fachowe podejście prowadzącego. Skondensowana dawka praktycznej wiedzy, która przyda się w pracy. Gorąco polecam dla każdego kto chce rozwinąć swoją wiedze na temat napędów
 • Adrian Tycz
  Adrian Tycz

  Jest potencjał

  Jestem bardzo zadowolony z jakości kursów , solidnie nagrane w dobrej jakości z duża zawartością wiedzy teoretycznej oraz praktycznej dodatkowo okraszone ciekawymi sugestiami Dawida. Fajnie że dostęp do kursu jest wieczysty, bo jednak pamięć ludzka jest ulotna i nie raz warto zajrzeć i podejrzeć kurs;) Szczerze polecam kurs każdej osobie czy to laikowi czy zawansowanemu automatykowi bo wiedza zgromadzona w kursie jest ogromna;) Pozdro
 • Grzesiek72

  Praktyczna i przydatna wiedza

  Miałem spore wątpliwości przed zakupem, nie wiedziałem czy kurs jest warty tej ceny. Komentarzy ogólnie nie daje, ale w tym wypadku jest konieczny, ponieważ kurs rozwiał moje wątpliwości. Cena? Za taką wiedzę (a doświadczenia już troszkę mam) zapłaciłbym 2 jak nie 3 razy więcej. Dowiedziałem się sporo wartościowych rzeczy, widać Dawid zjadł zęby i jest świetnym praktykiem. Dzięki i do następnego kursu.
 • Zenon Warchoł
  Zenon Warchoł

  Kursy prowadzone przez Dawida to liga mistrzów na poziomie "femto-atto".

  Dawid to prelegent autentyczny bez zbędnych akademickich zwrotów- krótko zwięźle i na temat ( zero-jedynkowy tak jak postępują prawdziwi automatycy).
  Ludzie kończą studia i ich dorobek sprowadza się często do tego że znają kolory przycisków i do czego służą (ja ich nazywam "GUZIKOWCY"). Dlatego kto wykupi kursy na tym portalu zwłaszcza prowadzone przez Dawida otwierają im się oczy ze zdumienia, że w sposób praktyczny powiązany z teorią poznają tajniki automatyki niemalże w pigułce.
  Jeszcze raz szacun dla Dawida i Ciebie Marcinie że podążasz tą drogą w postaci kursów o różnej tematyce, dobrej ręki i wyczucia, że odkrywasz i zapewniasz wysokiej klasy specjalistów praktyków - teoretyków do prowadzenia kursów na wysokim poziomie.
 • Rafał Popielski

  Szczegółowe i rzetelne

  Muszę napisać zasłużony komentarz po ukończeniu całego kursu. Przeszedłem każdą lekcję i stwierdzam, że nawet jak nie miałem zbyt wiele okazji do obcowania z sofstarterami tak teraz czuję się z tematu mega mocny. Na pewno wykorzystam tą wiedzę w praktyce. Ogromny plus za szczegółowość w kursie oraz część praktyczną, choć lepiej gdyby teoria przeplatała się z praktyką. To taka sugestia naprzeciw tym co nie lubią długich wyczerpujących komentarzy, a przecież te powtarzane po raz kolejny pomagają utrwalić wiedzę. Cały kurs na szóstkę.
 • Masz pytania?

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania o kursy online, to serdecznie zapraszam do kontaktu! 

  • marcin@kursyautomatyki.pl
  • tel. 669 160 390

  Wszystkiego, co najlepsze!
  Marcin Faszczewski