Pakiety kursów online z automatyki:

Przykładowe lekcje

Przykłady sygnałów na obiekcie automatyki 1 10 minut

Podstawy automatyki

Zadanie - zbiornik cylindryczny 20 minut

Codesys

Jak powstaje prąd wyjściowy w falowniku 8 minut

Falowniki 1

Czujniki na schematach - symbole 10 minut

Czytanie schematów VR

Opinie kursantów

Zweryfikowane opinie! Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy wykupili kurs. Opinie są gromadzone, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

 • Mateusz Roś
  Mateusz Roś

  Panowie i Panie czapki z głów, iautomatyka.pl znów to zrobiła.

  Mega wartościowa wiedza, kurs przemyślany, dobrze uporządkowany, zagadnienia wytłumaczone w sposób zrozumiały. Dzięki zastosowaniu VR schematy i zawartość szafy można analizować jak na prawdziwym obiekcie z bardziej doświadczonym kolegą. Jednak Marcin ma w kursie magiczną moc której nie mają elektrycy i automatycy na obiekcie... :) w każdym momencie można mu wcisnąć spacje albo przewinąć lekcje od początku. Rewelacja, na tacy masz podaną wiedzę, której wyszukanie w necie zajęło by pewnie kilka miesięcy. W tym kursie nie ma sieczki, pustej gadaniny, jest sama staranie wyselekcjonowana i spójnie przekazana wiedza. Powodzenia iautomatyka.pl! Robicie świetną robotę.
 • Zenon Warchoł
  Zenon Warchoł

  Kursy prowadzone przez Dawida to liga mistrzów na poziomie "femto-atto".

  Dawid to prelegent autentyczny bez zbędnych akademickich zwrotów- krótko zwięźle i na temat ( zero-jedynkowy tak jak postępują prawdziwi automatycy).
  Ludzie kończą studia i ich dorobek sprowadza się często do tego że znają kolory przycisków i do czego służą (ja ich nazywam "GUZIKOWCY"). Dlatego kto wykupi kursy na tym portalu zwłaszcza prowadzone przez Dawida otwierają im się oczy ze zdumienia, że w sposób praktyczny powiązany z teorią poznają tajniki automatyki niemalże w pigułce.
  Jeszcze raz szacun dla Dawida i Ciebie Marcinie że podążasz tą drogą w postaci kursów o różnej tematyce, dobrej ręki i wyczucia, że odkrywasz i zapewniasz wysokiej klasy specjalistów praktyków - teoretyków do prowadzenia kursów na wysokim poziomie.
 • Łukasz Popławski
  Łukasz Popławski

  Łukasz Popławski

  Jestem bardzo zadowolony z kursu. Kawał dobrej roboty. Wiedza zdobyta podczas kursu znacznie rozszerzyła mój horyzont. Bardzo ważne jest "JAK" przekazać wiedzę, bo dużo uczelni o tym zapomina albo nie potrafi... a Wy robicie to w jasny i przejrzysty sposób. Naprawdę polecam i życzę powodzenia. Mam nadzieję że będzie więcej, bo z przyjemnością się zapiszę na kolejne.
 • Błażej Trybek

  Mini recenzja

  Do udziału w kursie zachęcił mnie wywiad z Panem Dawidem, który jakiś czas temu pojawił się na stronie iAutomatyka.
  Ukończyłem kurs Falowniki#1 i rozpoczynam właśnie Falowniki#2.
  W kursie prowadzący przekazuje bardzo solidną dawkę wiedzy - od informacji o podziale, budowie i działaniu silników, przez budowę przemiennika częstotliwości aż po konfigurację i przykłady jego wykorzystania(z uwzględnieniem funkcji bezpieczeństwa).
  Poza czystą wiedzą w lekcje wplecione jest wiele ciekawostek i informacji, których nie wyczytamy w Internecie.
  Kurs poza samymi lekcjami zawiera wiele materiałów dodatkowych(np. webinary).
  Bardzo fajne jest to, że kurs(prowadzony na sprzęcie firmy ANIRO) nie jest jakąś reklamówką producenta falowników - wiedza z kursu przyda się podczas pracy z przemiennikami częstotliwości innych marek.
  W jednej z lekcji Pan Dawid przedstawia checklistę konfiguracji falowników.
  Podsumowując - kurs przygotowuje osoby początkujące do pracy z falownikami od A do Z, natomiast dla zaawansowanych uczestników stanowi uzupełnienie posiadanej wiedzy.
  Jeżeli ktoś bał się podjąć pracy z falownikami, to już nie musi :)
 • Adrian Tycz
  Adrian Tycz

  Jest potencjał

  Jestem bardzo zadowolony z jakości kursów , solidnie nagrane w dobrej jakości z duża zawartością wiedzy teoretycznej oraz praktycznej dodatkowo okraszone ciekawymi sugestiami Dawida. Fajnie że dostęp do kursu jest wieczysty, bo jednak pamięć ludzka jest ulotna i nie raz warto zajrzeć i podejrzeć kurs;) Szczerze polecam kurs każdej osobie czy to laikowi czy zawansowanemu automatykowi bo wiedza zgromadzona w kursie jest ogromna;) Pozdro
 • Grzesiek72

  Praktyczna i przydatna wiedza

  Miałem spore wątpliwości przed zakupem, nie wiedziałem czy kurs jest warty tej ceny. Komentarzy ogólnie nie daje, ale w tym wypadku jest konieczny, ponieważ kurs rozwiał moje wątpliwości. Cena? Za taką wiedzę (a doświadczenia już troszkę mam) zapłaciłbym 2 jak nie 3 razy więcej. Dowiedziałem się sporo wartościowych rzeczy, widać Dawid zjadł zęby i jest świetnym praktykiem. Dzięki i do następnego kursu.
 • Maciej Guzik
  Maciej Guzik

  Super kurs!

  Jako początkujący automatyk przed którym jeszcze sporo nauki mogę śmiało powiedzieć że ten kurs naprawdę ułatwia i przyśpiesza naukę. Dawno nie uczyłem się w tak przyjemny i satysfakcjonujący sposób. Polecam każdemu kto jeszcze nie czuje się pewnie odmętach szaf sterowniczych!
 • Oferta pakietów edukacyjnych dla firm

  Dostęp do platformy dla wszystkich pracowników!

  Masz pytania?

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania o kursy online, to serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • kontakt@kursyautomatyki.pl
  • tel. 737 707 078

  Wszystkiego, co najlepsze!
  Patryk Dłuski